Każdy kierowca narażony jest na ryzyko uszkodzenia szyby w swoim samochodzie. Najczęściej dochodzi do uszkodzeń szyby czołowej, jednak nie zawsze zdarzenie to musi wiązać się z koniecznością wymiany szyby na nową. Najnowsze technologie naprawy (między innymi zastosowanie specjalnej żywicy utwardzanej promieniowaniem UV) pozwalają na przywrócenie uszkodzonej szyby do pełnej funkcjonalności. Oczywiście, o ile usterka spełnia pewne warunki. Ponadto koszty związane z naprawą są o wiele niższe, niż wymiana elementu na nowy, więc jest to kusząca opcja dla kierowców.

Usterka, której trudno uniknąć

Źródła uszkodzenia szyby w Twoim samochodzie mogą być różne. Do najpopularniejszych zaliczamy:

  • uderzenie w szybę kamienia, który wyleciał spod kół innego pojazdu,
  • chuligaństwo,
  • kolizje,
  • nienaprawione na czas odpryski na szybie, które szybko się pogłębiły.

Aby upewnić się, czy szyba w Twoim aucie kwalifikuje się do naprawy, skontaktuj się ze specjalistami warsztatu, który zajmuje się wymianą szyb – na przykład znanej, ogólnopolskiej sieci Autoglass. Podczas darmowej konsultacji dowiesz się, czy w Twoim przypadku możliwa jest naprawa szyby samochodowej. Kraków jest siedzibą dwóch oddziałów wyżej wspomnianej firmy. Kolejny punkt w okolicy mieści się w Skawinie. Wybierz oddział, który znajduje się w Twojej okolicy i umów się na dogodny termin naprawy szyby w Twoim samochodzie.

Naprawa szyby samochodowej w Krakowie — jak przebiega ten proces w praktyce?

Autoglass specjalizuje się w naprawie szyb samochodów każdej marki. Jednak aby możliwe było wykonanie naprawy Twojej szyby, odprysk musi spełnić następujące warunki:

– nie może być większy niż ok. 22 mm,

– musi znajdować się co najmniej 10 cm od krawędzi szyby,

– jego rozgałęzienie nie może być zbyt rozległe.

Jeśli odprysk znajduje się w polu widzenia kierowcy, to decyzję o naprawie musi podjąć klient. Już nie ma potrzeby odstawiania auta na cały dzień, aby dokonana została naprawa szyby samochodowej. Kraków jest dość zakorkowanym miastem, zwłaszcza w godzinach szczytu. Dlatego wybierz punkt, który położony jest w dogodnym dla Ciebie miejscu.

Dzięki wykorzystaniu najnowszej i opatentowanej technologii czas naprawy szyby w Twoim samochodzie wyniesie jedynie 30 minut. Na wykonaną usługę otrzymasz gwarancję.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]