Czy wiesz, jak najlepiej przygotować auto do zdania po leasingu, aby uniknąć dodatkowych kosztów? Odpowiedź brzmi – technologia SMART Repair. W poniższym artykule dowiesz się, dlaczego warto zainwestować w usługę SMART Repair, która w dużym stopniu ułatwia cały proces związany z końcem umowy leasingowej. Zapraszamy do lektury!

Dlaczego przygotowanie auta do zdania po leasingu jest ważne?

Kończenie umowy leasingowej to proces, który może generować wiele problemów. Jednym z nich są dodatkowe opłaty za ponadnormatywne uszkodzenia pojazdu. By uniknąć tych kosztów, warto zadbać o stan samochodu przed jego zdaniem. Chociaż nie da się uniknąć zupełnie śladów wynikających z eksploatacji auta, można je jednak zmniejszyć dzięki odpowiednim zabiegom. Przygotowanie auta do zdania po leasingu polega przede wszystkim na usunięciu wszelkich szkód ponadnormatywnych, czyli takich, które generują kary przy zwrocie auta do leasingodawcy. Dotyczy to zarówno uszkodzeń karoserii pojazdu, jak i jego wnętrza. W ten sposób nie tylko unikniemy stresu związanego z zakończeniem umowy leasingu, ale także dodatkowych opłat.

Warto zaznaczyć, że przygotowanie samochodu do zdania po leasingu jest opłacalne do wszystkich stron. Leasingodawca odzyskuje środki za uszkodzenia ponadnormatywne, których nie opłaca się reperować, użytkownik oszczędza na zwrocie ok. 30% kosztów, a serwis zarabia na naprawach.

Czym jest naprawa SMART Repair?

SMART Repair (Small to Medium Area Repair Technology) to nowoczesna technologia naprawy pojazdów. Dotyczy usuwania drobnych uszkodzeń jak ryski, odpryski itp., ale także większych zniszczeń, wymagających napraw blacharskich, spawania tworzyw i uzupełniania ubytków. Metoda ta polega na naprawianiu jedynie uszkodzonych fragmentów, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, a przy tym osiągnąć doskonałe efekty estetyczne. Usługę SMART Repair oferują warsztaty samochodowe, które dostrzegają potrzebę stosowania innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie naprawy pojazdów. Jednym z bardziej aktywnych jest sieć warsztatów blacharsko-lakierniczych S-Plus, które dokonują kompleksowych przeglądów i podejmują się likwidacji większości uszkodzeń ponadnormatywnych.

Jak naprawa SMART Repair ułatwia zdanie auta po leasingu?

Korzystając z usług warsztatu oferującego naprawę SMART Repair, możemy znacznie ułatwić sobie proces związany z końcem umowy leasingowej. Dodatkowo dobre serwisy, choćby takie, jak wspomniany S-Plus, wskazują, jakie uszkodzenia opłaca się naprawiać, a za jakie lepie zapłacić leasingodawcy karę oraz gwarantują zwrot pieniędzy za naprawę, która zostanie zakwestionowana przy zdawaniu auta. Podsumowując, technologia SMART Repair  pozwala na szybkie i efektywne usunięcie uszkodzeń pojazdu, które mogą wpłynąć na wysokość dodatkowych opłat. Oznacza to, że dzięki niej możemy uniknąć kosztownych napraw w autoryzowanych serwisach czy ewentualnych kłopotów związanych z zakończeniem umowy leasingowej.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]