Wielu z nas, myśląc o domu, ma na myśli konkretne uczucia. Ciepło, bezpieczeństwo i intymność. Z domem kojarzone są konkretne osoby, wydarzenia, ale także zapach. Delikatna słodycz, orzeźwiające cytrusowe nuty, czy ciężkie, piżmowe wonie. Przyjemny zapach w domu, można uzyskać na wiele sposobów. Bardzo popularne są różnego rodzaju odświeżacze powietrza. Opcja ta daje jednak chwilową fuzję zapachu. Jest to także nieekologiczne rozwiązanie. Chemiczne odświeżacze powietrza bowiem szybko się kończą, pozostawiając po sobie ciężkie do recyklingu opakowania. Dobrą alternatywą dla tego typu produktów są kominki i woski do kominka.

Dlaczego warto zwrócić na nie uwagę?

Przede wszystkim ze względu na długotrwałość uwalnianego zapachu. Powolne rozpuszczanie się zapachowego wosku, sprawi, że powstały w wyniku podgrzania zapach będzie delikatnie otulał każdy zakamarek twojego domu.

Jaki wosk wybrać?

Najważniejsze, by uwalniany przez wosk zapach Ci się podobał. Na rynku oferowane są zarówno woski naturalne (na przykład sojowe), jak i parafinowe.

Jeżeli wybierzesz syntetyczny wosk zapachowy, który produkuje na przykład firma yankee candle kominek będzie dłużej go rozpuszczał, rozprowadzając zapach nawet do kilkunastu godzin. Naturalne woski do kominków palą się nieco krócej, lecz nie są tak kruche, jak woski syntetyczne.

Zapachy, które zapewnia nasza hurtownia świece, woski i kominki z pewnością sprawdza się w twoim domu. Jeżeli więc szukasz wysokiej jakości produktów, sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here