Przykre niespodzianki na drodze mogące pozbawić nasz pojazd sprawności w najmniej sprzyjającym momencie mogą się przytrafić każdemu. Nie musimy w takiej sytuacji jednak czuć się pozostawionymi na lodzie, ponieważ istnieje spektrum usług pozwalających się nam cieszyć szybką, fachową asystą wspierającą nas w wielu aspektach podobnego problemu.

Bądź przygotowany na nieprzewidziane sytuacje na drodze

Poprzez skorzystanie z możliwości wykupienia polisy w towarzystwie ubezpieczeń wzajemnych, w takiej sytuacji czekać na Ciebie będzie samochód zastępczy z OC i wiele innych usług, które rozproszą problem i niepokój. Zamiast czekać na drodze w dezorientacji, będziesz mógł między innymi liczyć na szybkie podstawienie samochodu zastępczego. Twoje wyłączone ze sprawności auto będzie mogło zostać odprowadzone do warsztatu. Co więcej, eksploatacja Twojego samochodu zastępczego na czas naprawy Twojej własnej maszyny będzie w takiej sytuacji również bezpłatna.

Fachowa i szybka pomoc jaka nie obciąży Twojej kieszeni

Każda usługa, czy to holowania, czy naprawy, czy podstawienia auta zastępczego, będzie w sytuacji wystąpienia podobnej kolizji pokryta bądź to ze środków osoby jaka spowodowała wypadek, bądź ze środków ubezpieczyciela u którego wykupiłeś polisę. W obu przypadkach nie uderzy to po kieszeni Twojego własnego portfela, a zatem jedyną konsekwencją nagłej awarii na drodze będzie tylko odrobina irytacji.

Warto być przygotowanym

Szybko podstawione, sprawne auto pozwoli Ci kontynuować zaplanowane na dany dzień czynności, zaś brak konieczności obawiania się o dodatkowe koszta również pozostawi Cię spokojniejszym. Wykorzystywanie takich rozwiązań jak TUW samochód zastępczy z OC to praktyczne zabezpieczenie mogące w wielu sytuacjach wybawić z prawdziwie kłopotliwej sytuacji bez obciążania naszej kieszeni. Poleganie na możliwościach zapewnianych przez szerokie spektrum usług wchodzących w zakres tej polisy to wszechstronne przygotowanie na pechową, nieprzewidzianą wcześniej okoliczność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj