Nieśmiertelniki stosowane są od wielu lat przede wszystkim w wojsku i służą one jako system identyfikacyjny. Jest to bardzo trwałe rozwiązanie, ponieważ wybijane litery i cyfry pozostają na blaszce na zawsze, w przeciwieństwie do tych grawerowanych tradycyjnymi sposobami. Dzisiaj nieśmiertelniki wybierane są również jako indywidualna ozdoba, biżuteria, czy też sposób na posiadanie przy sobie najważniejszych informacji. Nowością są nieśmiertelniki wplatane w bransoletki paracord, na przykład takie jak od Engrave.pl. Takie bransoletki można zamawiać w wielu szerokościach i wersjach kolorystycznych.

Specjalne właściwości bransoletek paracord

Dlaczego warto zdecydować się na wplecenie nieśmiertelnika w bransoletkę paracord?

  • może stanowić ozdobę i element biżuterii,
  • jest to sposób na identyfikację, na przykład osoby po wypadku,
  • można na nieśmiertelniku wybić motto lub cytat i podarować bransoletkę bliskiej osobie,
  • bransoletki te wykonane są z linek spadochronowych, wykazujących się ogromną trwałością.

Najlepszy wybór bransoletek paracord

Każdy może dopasować taką bransoletkę do własnych potrzeb i preferencji. Mężczyźni chętnie wybierają te szersze, zaś panie preferują delikatniejsze i węższe. Bogaty wybór wersji kolorystycznych sprawia, że można wybrać odpowiedni odcień dla siebie.

 

Bransoletki paracord – jak je zamówić?

Każdy, kto chciałby zamówić nieśmiertelnik wpleciony w bransoletkę, może to zrobić, zapraszamy po bransoletki paracord z nieśmiertelnikiem – Engrave.pl. Wystarczy wybrać kolor bransoletki oraz jej szerokość. Następnym krokiem jest oczywiście wybór treści, jaka powinna znaleźć się na nieśmiertelniku. Wiele osób decyduje się na swoje dane osobowe oraz kontakt do bliskich, ale często są to również ważne dla nich cytaty, czy maksymy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj