Pielęgnacja samochodu to dla wielu z nas prawdziwa przyjemność, ale do osiągnięcia fajnych efektów wymagana jest spora ilość wolnego czasu. Co zrobić w sytuacji, gdy tego czasu ciągle nam brakuje? Wtedy warto zdecydować się na profesjonalne usługi autodetailngowe. Szeroki zakres usług takich warsztatów sprawia, że można osiągnąć naprawdę spektakularne efekty w bardzo krótkim czasie.

Perfekcyjne zabezpieczenie lakieru – jak się je przeprowadza?

Samo mycie nie da pożądanych efektów, jeśli odpowiednio nie zabezpieczymy lakieru przed działaniem czynników zewnętrznych. W trakcie prac detailingowych stosuje się do tego celu nie tylko twarde woski, ale również specjalne powłoki ceramiczne, które na długie miesiące pokrywają lakier cienką warstwą zabezpieczenia. Dzięki temu karoseria jest bardziej odporna na zarysowania, a dodatkowo zyskuje właściwości hydrofobowe. Sprawia to, że nawet najmocniejsze zabrudzenia schodzą z naszego pojazdu podczas standardowego mycia, a czasem nawet mocniejszych opadów deszczu. To doskonały sposób, by nasz samochód wyglądał jak nowy po każdym myciu i był chroniony przed zarysowaniami.

Piven Service to autodetailing na najwyższym poziomie, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej firmie, zaglądnij na ich stronę internetową https://piven-service.pl/, a w razie potrzeby umów się na swoją pierwszą wizytę. Bez wątpienia jest to firma zasługująca na szczególną uwagę, bo oprócz zabezpieczenia lakieru powłokami ceramicznymi i dobrymi woskami, daje nam możliwość oklejenia elementów nadwozia specjalną folią poliuretanową. To droższe rozwiązanie, ale dzięki niemu można w prosty sposób zmienić kolor nadwozia i zamaskować wszelkie jego niedoskonałości. Jeśli Twój samochód jest już mocno zmatowiony i jego wygląd pozostawia wiele do życzenia, to takie oklejanie może zapewnić mu drugie życie. Folia zapewnia piękny wygląd i jest bardzo szybka w montażu, dlatego warto rozważyć jej montaż. Pamiętaj jednak, by całość przeprowadzać w profesjonalnych warsztatach autodetailingowych takich Piven Service, bo tylko taka usług sprawi, że ostateczny efekt będzie zadowalający.

Firmę tą warto odwiedzić również w sytuacji, gdy chcemy pozbyć się wgnieceń lub przyciemnić szyby. To prawdziwe auto spa, do którego warto zaglądnąć zawsze, gdy chcemy sprawić, by nasz samochód wyglądał jak nowy. To profesjonalne podejście do każdego klienta, miłe doradztwo i bardzo wysoka jakość usług bezpośrednio przekładająca się na osiągnięcie perfekcyjnych efektów. Warto zaznaczyć, że wszystkie usługi oferowane są  bardzo korzystnych cenach.