Chcesz zabezpieczyć swój samochód przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i kradzieżą? Wybuduj garaż. Możesz zdecydować się na murowany, lub blaszany. Ten ostatni, cieszy się dużą popularnością wśród posiadaczy aut, ze względu na niską cenę, łatwy montaż i walory estetyczne. Blaszaki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dlatego jest to inwestycja na lata. Najlepiej wybierać garaże od sprawdzonych producentów, którzy działają na rynku od wielu lat. 

1. Garaże blaszane w dowolnym rozmiarze

2. Garaże blaszane na jedno lub wiele aut

3. Garaże Interstal

Garaże blaszane w dowolnym rozmiarze

Zastanawiasz się, jakiej wielkości powinien być twój garaż? To zależy, czy będzie on służył tylko jako ochrona samochodu, czy zamierzasz wykorzystać go także do innych celów, np. chcesz urządzić w nim przydomowy warsztat. Najlepiej poradzić się specjalistów z firmy zajmującej się produkcją garaży blaszanych np. garazeinterstal.pl. Najpopularniejsze garaże blaszane wykonane są z blachy ocynkowanej i mają wymiary 3×5 m. Możesz jednak wybrać większy rozmiar 4×6 lub 6×5 m. Do wyboru masz także bramy garażowe uchylne lub skrzydłowe. Producent może wyposażyć twój garaż w dodatkowe otwory okienne, oraz dach jedno- lub dwuspadowy. Z blachy ocynkowanej wykonuje się nie tylko garaże, ale także hale magazynowe, wiaty, schowki budowlane i pomieszczenia gospodarcze. Wszystkie typy blaszaków podtrzymują konstrukcje stalowe, co zapewnia im trwałość i stabilność. Warto więc wybrać garaż z blachy ocynkowanej prosto od producenta, ze względu na wysoką jakość materiałów oraz dowolność w wyborze rozmiaru i koloru. Możesz wybierać z całej palety barw RAL, masz wówczas gwarancję, że twój garaż będzie prezentował się bardzo estetycznie.

Garaże blaszane na jedno lub wiele aut

Solidność konstrukcji stalowych i blachy zastosowanej do budowy garażu sprawia, że twój samochód będzie zabezpieczony przed kradzieżą. Nie zaszkodzą mu także niekorzystne warunki atmosferyczne. Skonsultuj się z fachowcami z firmy zajmującej się produkcją garaży blaszanych. Podpowiedzą ci, jaki typ blachy wybrać. Może to być blacha ocynkowana, lub powleczona dowolnym kolorem z palety RAL. Ciekawym rozwiązaniem jest pomalowanie garażu farbą, której barwa imituje drewno np. złoty dąb. Dzięki temu, garaż będzie idealnie pasował do wystroju twojego ogrodu. Jeśli masz więcej niż jeden samochód, możesz zamówić garaż wielostanowiskowy. Można pokusić się także na zakup dodatkowych wiat blaszanych, które przydadzą się, gdy odwiedzą cię zmotoryzowani goście. Producenci oferują szybki montaż garażu na twojej działce lub placu budowy. Garaże mogą być skonstruowane na specjalne zamówienie, tak aby pasowały do twoich potrzeb. Producenci są otwarci na wszelkie propozycje i sugestie ze strony klientów. Wybierając garaż, warto zastanowić się, czy wybrać konstrukcję z blachy ocynkowanej, czy tez akrylowej. Zaletą blachy ocynkowanej jest niższa cena, natomiast blacha akrylowa jest bardziej odporna na korozję.

Garaże Interstal

Jeśli chcesz wybudować garaż, najlepiej zwróć się bezpośrednio do producenta. Wówczas masz gwarancję, że otrzymasz produkt wysokiej jakości po przystępnej cenie. Interstal to firma zajmująca się produkcja garaży z blachy ocynkowanej i akrylowej. Przedsiębiorstwo gwarantuje wysokiej jakości usługi na terenie całego kraju. Niewątpliwą zaletą Interstalu jest szybki termin realizacji zamówienia oraz darmowy montaż garażu lub innej konstrukcji. Garaż jest inwestycją na lata, dlatego warto postawić na produkty wysokiej jakości, które nie będą wymagały częstych renowacji, ani wymiany.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]