Wypożyczanie samochodów to jeszcze u nas pewna rzadkość. Ceny są generalnie na tyle wysokie, że raczej klient dwa razy rozważy wynajem i skorzysta z własnego samochodu. Jednak to rozwiązanie ma swoje wady – stan techniczny samochodu może być mniej niż idealny na długą podróż. Sprawdzi się też tylko wtedy, kiedy grupa jest odpowiednio mała. A co, jeżeli w trasę ma ruszyć grupa przyjaciół? Wówczas warto pomyśleć o wynajmie 9 osobowych busów, które między innymi oferuje w Łodzi firma Ck Corp.

Wynajem busów 9 osobowych Łódź

Firma Ck Corp specjalizuje się w wynajmie 9 osobowych busów. Co ważne do ich prowadzenia wystarcza prawo jazdy kategorii B, czyli takie, jakim dysponuje każdy kierowca samochodów osobowych. Nie trzeba więc szukać kierowcy z odpowiednimi uprawnieniami, a grupa przyjaciół może w komforcie wyruszyć busem na wakacje lub na narty nie martwiąc się o miejsce na bagaż czy stan techniczny samochodu. Dzięki zastosowaniu dwulitrowych silników Diesla, wynajmowane busy oferują dobry balans pomiędzy osiągami a ilością spalanego paliwa dzięki czemu grupa dojedzie do celu szybko, a koszty paliwa nie będą nadmiernie wysokie. 9 osobowe busy sprawdzają się szczególnie na długich dystansach, gwarantując pasażerom odpowiedni komfort dzięki obszernej przestrzeni pasażerskiej i bagażowej w swojej klasie. Ta ostatnia cecha sprawia, że mogą być także z powodzeniem wykorzystywane jako samochody dostawcze.

Komfort, bezpieczeństwo i oszczędność

W trakcie wyjazdów zagranicznych warto uwzględnić w kalkulacji kosztów unikanie podwójnych opłat za autostrady i oszczędność paliwa w porównaniu do podróży dwoma samochodami osobowymi. Jeżeli w grupie jest więcej niż jeden kierowca to podróż wynajętym w Łodzi 9 osobowym busem oznacza możliwość częstszej zmiany kierowców, co bezpośrednio przekłada się zarówno na bezpieczeństwo jazdy, jak i mniejsze zmęczenie kierowców u celu podróży. Warto też przy tym pamiętać, że bus przed wypożyczeniem jest sprawdzany pod kątem technicznej sprawności oraz dokładnie czyszczony – ale także, że firmy dba o stan pojazdu także w trakcie wynajmu przez całą dobę. Dzięki temu niezależnie czy jest to rodzinny wyjazd rekreacyjny, czy grupa przyjaciół wybiera się na wakacje, czy wreszcie firmowa delegacja na konferencję, 9 osobowy bus wynajęty w Łodzi sprawdzi się w każdych warunkach i bezpiecznie i komforcie dowiezie klientów do celu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj