Sporty wodne mogą wydawać się wyjątkowo trudne lub niebezpiecznie. Warto jednak pamiętać, że tak jak w przypadku pozostałych dyscyplin sportowych, tak i w sportach wodnych ogromną rolę odgrywa proces nauki i zaangażowanie. Decydowanie się na wchodzenie do wody z deską bez wcześniejszego przygotowania może być rzeczywiście wyjątkowo groźne dla zdrowia, a nawet życia. Jeżeli jednak wybierzesz się wcześniej na lekcje wingfoil, to unikniesz ewentualnych niepowodzeń. Z pomocą przychodzi zatem szkoła FunSurf, w której organizowane są profesjonalne lekcje wingfoil dla każdego.

windsurfing

Szkoła wingfoila FunSurf

Nauka pod okiem profesjonalistów gwarantuje satysfakcjonujące postępy, co w przypadku sportów wodnych jest szczególnie zauważalne. W końcu rozpoczęcie swojej przygody z tego typu aktywnością wymaga pewnego rodzaju odwagi. Strach przed pierwszym wejściem do wody jest absolutnie naturalny i zrozumiały. Czasem działa on wręcz motywująco. Należy jednak pamiętać, że największe znaczenie ma tutaj pomoc ze strony profesjonalistów. Szkoła wingfoila FunSurf posiada 25 lat doświadczenia w prowadzeniu profesjonalnych szkoleń. Zespół licencjonowanych instruktorów pracuje zarówno z osobami dorosłymi, jak i z młodzieżą, czy dziećmi. Kursy zawsze dostosowane są do poziomu i wieku i danej grupy, dzięki czemu uczestnicy mogą czuć się w pełni swobodnie i bezpiecznie. Te dwie cechy najlepiej opisują atmosferę panującą w szkole FunSurf. Instruktorzy dokładają wszelkich starań, aby ich szkoła wingfoila stanowiła dla kursantów miejsce, w którym poczują się dobrze i komfortowo, a czas spędzony na kempingu będzie dla nich niezapomniany.

Profesjonalne kursy kitesurfingu, windsurfingu i wingfoila

Szkoła FunSurf prowadzi naukę nie tylko z wingfoila, ale i pozostałych dyscyplin sportów wodnych. Aktualna oferta obejmuje m.in. kursy kitesurfingu, które cieszą się ogromną popularnością od wielu lat. Pozytywne nastawienie instruktorów oraz najnowocześniejszy sprzęt, dostępny w wypożyczalni szkoły sprawia, że nauka przebiega szybko i sprawnie. Z kursów może skorzystać każdy, kto ma na to ochotę. Najczęściej na tego typu szkolenie decydują się osoby początkujące, jednak bardziej zaawansowani uczestnicy również mogą wziąć udział w kursie, aby np. wyrobić odpowiednie papiery na instruktora. Kursy kitesurfingu odbywają się w teorii i praktyce. W ten sposób kursanci są w 100% przygotowani przed wejściem do wody. FunSurf posiada swój autorski program szkoleń, który umożliwia prowadzenie lekcji w bardziej zrozumiały i przyjazny sposób. Jeżeli więc masz ochotę przyjechać na windsurfing, kitesurfing lub wingfoil – skontaktuj się z FunSurf!

kursy kitesurfingu